Przemysław Jankowski

Czym się zajmuję

Jestem trenerem języka angielskiego i od ponad 10 lat inspiruję i wspieram swoich Klientów w rozwoju językowym. Nasze spotkania są ciekawe, motywujące i upływają w bardzo miłej atmosferze. Taka właśnie może być nauka – bezstresowa i inspirująca 🙂

Bardzo ważne jest dla mnie nawiązanie bliskiej i partnerskiej relacji i staram się, aby moi Klienci czuli się przy mnie swobodnie i obdarzyli mnie zaufaniem, co pozwala Im rozmawiać w taki sam sposób jak w normlanych, codziennych sytuacjach i sprawia, że nauka języka staje się tłem do prawdziwej, naturalnej komunikacji. W zależności od oczekiwań, wprowadzam elementy mentoringu językowego i rozwoju osobistego do naszych spotkań.

U podstaw mojej filozofii nauczania leży bardzo silny nacisk na język mówiony, praktyczne zastosowanie zdobywanej wiedzy i umiejętności oraz rozwijanie autonomiczności i motywacji. Podczas nauczania wykraczam daleko poza typową naukę i staram się pokazać, że język angielski otwiera wiele drzwi i daje w zasadzie nieograniczone możliwości zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Bardzo ważne jest dla mnie aby język stał się środkiem do celu, a nie celem w samym sobie.

Wciąż poszerzam swoje horyzonty spotykając na swojej drodze nowych bardzo ciekawych ludzi, z którymi mam przyjemność współpracować. Jest to jedna z kluczowych wartości mojej pracy, która sprawia że dostarcza mi ona niekończącej się satysfakcji.

Moje doświadczenie

  • Przygotowanie do egzaminów: FCE, CAE, IELTS, BEC

  • Zajęcia indywidualne z zakresu: HR, Software Development, Logistics, Marketing, Advertising, Sales, Real Estate, Beer Brewing

  • Zajęcia grupowe w firmach z zakresu: Software Development, Software Testing, Recruitment, Customer Service