Jeden z lepszych nauczycieli językowych, z jakimi przyszło mi pracować! Proaktywnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom uczniów, realizując tematy najbardziej dla nich interesujące np. słownictwo związane z analizą danych czy programowaniem. W ten sposób bardzo umiejętnie łączy przyjemne z pożytecznym. A znajomość różnych tematów oraz swoboda poruszania się w nich jest u Przemka wprost imponująca!

Przemek kładzie duży nacisk na mówienie w trakcie zajęć, co bardzo pomaga w pokonywaniu barier i zahamowań w praktycznym używaniu języka. Z Przemkiem zwyczajnie nie boisz się mówić po angielsku, a o to przecież głównie chodzi w nauce języka obcego. Same zajęcia (i przygotowanie do nich) są zawsze bardzo urozmaicone, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii – dla mnie osobiście to bardzo duży atut!

Przemek to nauczyciel zawsze świetnie przygotowany. Cyklicznie zbiera uwagi dotyczące zajęć, po czym wdraża je na kolejnych. Jest typem nauczyciela, któremu chce się chcieć i który ciągle doskonali swój warsztat. A wszystko to w luźnej, przyjaznej atmosferze okraszonej sporą dawką dobrego humoru… Czego chcieć więcej? Gorąco polecam!